Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır

Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır Sosyal ağlar arasında dünya’da ilk sırada bulunan Facebook’un temel kullanım nedenlerinden birisidir sayfalar. Kişiler, farklı türde sayfalar üzerinden diğer facebook kullanıcılarını ortak noktada toplayabiliyorlar. Firma, ürün tanıtımları, reklamları, sanatçılar vb bir çok ilgi noktası bulup duyuru haber gibi bilgilere yer veriliyor. Eğlence amaçlı açılan sayfalar üzerinden paylaşımlar da yapılmakta. Bir çok konuda her facebook üyesinin sayfa açma hakkı var. Hatta birden fazla sayfa açarak bir çok sayfayı yönetebilirsiniz. Bunların tamamı facebook tarafından ücretsiz sunulmaktadır.

Facebook hesabımıza bağlanıyoruz. İster sağ üst köşedeki Ayar sekmesine tıklayıp Sayfa Oluştur ‘a tıklayın isterseniz Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır linkine tıklayınız. Girdiğimiz sayfadan sayfa açmak istediğimiz profil tipini seçiyoruz. ( “Yerel İşletme veya Yer”, “Şirket, Kuruluş veya Enstitü”, “Marka veya Ürün”, “Sanatçı, Müzik Grubu veya Tanınmış kişi”, “Eğlence”, “Dava veya Topluluk” ) seçeneklerinden birisini seçerek form alanına giriyoruz.

Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır

Ben Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır makalesi için “Sanatçı, Müzik Grubu veya Tanınmış kişi” seçeneğini seçiyorum ve bilgileri giriyorum. Girdiğimiz sayfaki tüm bilgileri doldurduktan sonra Facebook Sayfaları Koşullarını kabul ediyorum seçeneğini işaretleyip Kullanmaya Başla butonuna basıyoruz. Karşımıza gelen ekrandan istenilen tüm bilgileri eksiksiz giriyoruz ve Bilgileri Kayıt et butonuna basıyoruz. Karşımıza gelen son ekrandan Sayfa resmini yükledikten sonra son diyerek sayfamızı oluşturmuş oluyoruz. Yeni Facebook Sayfası Nasıl Açılır sorunuza cevap bulamadıysanız yorum göndererek sorularınıza cevap arayabilirsiniz.

NOT: Girilen tüm bilgiler sayfa oluşturduktan sonra değiştirilir. Ancak 100 beğeni sonrası oluşturulan sayfa adının değiştirmesi imkansızdır. Sayfa adı seçerken tekrar değiştiremeyeceğinizi unutmayın.

2 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.