Ücretsiz WordPress Premium Blog Temaları

Uzun zaman sonra zaman bularak blogumda bir paylaşım yapmayı planladım. Hangi konu üzerinde yoğunlaşsam derken WordPress için ücretsiz premium blog temaları konusu aklıma geldi. Birkaç projemde kullandığım ve pek bilinmeyen blog temalarını sizler için derledim.

COLORMAG MAGAZINE WORDPRESS THEME

Dünya’da 80.000+ blog tarafından kullanıldığı açıklanan ve rahat kullanımı, mobil uyumluluğuyla dikkat çeken ColorMag teması ile kişisel ve adsense gelir odaklı bloglarınız için kullanabilirsiniz. WooCommerce desteği sayesinde e-ticaret alanı olarak da kullanabilirsiniz. Renk seçeneği sunan temada, RTL desteği de bulunmaktadır. 15+ Widget desteğinden, 6+ özelleştirilebilir widget desteğine kadar bir çok premium tema özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Temanın 7+ farklı post desteği ile çok fazla özelleştirilebilir alanları bulunuyor.

DEMODOWNLOAD


MH MAGAZINE LITE THEME

MH Magazine Lite teması ile haber sitesi, bloglar ve kişisel sayfalar oluşturabilirsiniz. En çok tercih edilen ücretsiz premium temaların başında gelen tema ile ücretsiz dergi teması, uluslararası haberler, siyaset, yaşam tarzı, moda, iş, spor, araçlar, seyahat gibi konularda içerik üretebilir, adsense kazanç odaklı blog oluşturabilirsiniz. Ücretli sürümü bulunan temanın üst seviyesinde daha fazla özelleştirilebilir alanlar bulunmaktadır.

DEMODOWNLOAD


PROTOPRESS WORDPRESS THEME

Öne çıkan içerik alanları, slider seçeneği ve tamamen yapılandırılabilir alanları ile profesyonellikten ödün vermeyen WordPress blog teması. Seçilebilir google yazı tipleri, yüksek kalite animasyon seçenekleri ve %100 mobil uyumluluğu ile blog teması olarak kullanabileceğiniz ücretsiz Premium seviyesinde WordPress temasıdır.

DEMODOWNLOAD


WELLINGTON WORDPRESS THEME

Wellington teması ile basit, sade, mobil uyumlu, özelleştirilebilir birkaç alan dışında, kullanımı kolay premium seviyesinde blog teması olarak kullanılabilir. Tema %100 mobil uyumlu WordPress temasıdır.

DEMODOWNLOAD


XMAG WORDPRESS THEME

XMag teması ücretsiz WordPress blog temalarından birisidir. Sade, zarif ve şık bir tasarıma sahip olan tema ile bloglarınız ve yerel haber siteleri için kullanıma uygundur.

DEMODOWNLOAD

Sizin de premium seviyesinde ücretsiz dağıtılan tema öneriniz varsa yorum bölümünden iletmeniz durumunda temayı listeye ekleyebilirim. Bu temaları aynı zamanda PBN ağınız için ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Temaların kullanımı, yönetimi kolay, işlevi iyi durumdadır. CPU gibi kullanımı olmadıkları gibi reklam yerleşiminize göre temaların tamamıı %3 seviyesine kadar adsense dönüşümü alabileceğiniz düzeydedir.

2 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.