Ücretsiz Dağıtıyorum – WordPress Premium Haber Teması

Temaya ait daha önce şurada yazdığım yazı ile birlikte tanıtımı ve Mayıs 2014 yılında satışa başlayarak piyasaya çıkarttığım ve güncelleme konusunda iş yoğunluğum nedeniyle istediğimiz gibi ilerleyemediğim WordPress uyumlu haber temasını ücretsiz dağıtma kararı aldım. Warez konusunda çok sıkı davranarak, bu kadar ilgi görmesine rağmen illegal platformlarda paylaşılmaması ve kırılamamış olması bizi çok sevindirmişti.

Ancak temanın geleceği olmadığını düşündüğüm, ihtiyacı olanların da kullanmasını istediğim için ücretsiz olarak dağıtma kararı almış bulunuyorum. Temaya ait tüm detaylar dosya içerisinde mevcut olup, dökümantasyon klasörü içerisinde bulunan yönergelerle temayı çok rahat kurup, çalışır hale getirebilirsiniz.

Temaya ait tüm detaylar için buraya bakabileceğiniz gibi şuradan da detaylarını inceleyebilirsiniz. Temayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Demodaki temaya ait XML dosyasını dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar demoda bulunan tüm içerik bu XML’de mevcuttur. XML’i indirmek için buraya tıklayınız.

Demodaki temaya ait full veritabanı dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar veritabanı içerisinde bulunan site adresini değiştirerek direkt upload yaparlarsa, tema sorunsuz çalışacaktır. Demodaki DB indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Demodaki kullanıcı adı: admin olup şifresi: JIJSM$y5^)[email protected] ‘dir.

135 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • “Paket yüklenemedi. Tema style.css stil dosyası içermiyor.”
  arkadaşım böyle bir uyarı veriyor. yardımcı olman mümkün mü

 • Linkler gitmiş dostum düzenler misin tekrar. Belirttiğim maile de geri dönüş yapabilirsen sevinirim güncellemden sonra.

 • Merhaba dostum öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim.
  Lakin benim kurmuş olduğum sistemde küçük bir bölümde kayma var onu nasıl çözebilirim yardımcı olursan sevinirim.

  mesela haber bu tüm hepsinde aynı şeyi yapıyor ama ben örnek olarak bunu göndermek istedim.

  Yazdır iconun olduğu yere bakarsan ( “> ) şu simge var ayrıca butonlar yan yana olması gereken yerde kayma yapmış aşağıya indiğinde etiketlerin hemen üzerindeki sosyal iconları göreceksin onlar da da alt alta kayma var tüm tema da düzenleme üzerinden hepsine baktım ama sorunun nereden olduğunu bulamadım düzeltmem için bilgi paylaşırsan sevinirim yanıtını en kısa sürede bekliyorum.

  Şimdiden desteğin için teşekkür ederim.

 • Merhaba tema için teşekkürler lakin bu hava durumu ve kur göstergesini nasıl botlardan kaldırabiliriz?

  Teşekkürler.

 • Dostum eline sağlık güzel olmuş ancak dbyi kurduğumuzda wordpress hata veriyor direk install sayfasına atıyor db ‘yi okumuyor . Xml dosyasındada aynı problem mevcut aktarımı sağlamıyor. Sql ve xml’i yeniden paylaşabilirmisin rica etsek.

 • merhaba kaan by. ( Paket yüklenemedi. style.css stil dosyası geçerli bir tema bilgisi alanı içermiyor.

  Tema kurulumu başarısız oldu. ) diye hata alıyorum… ilginize Teşekkür ederim

 • wordpress te

  Paket açılıyor…

  Tema yükleniyor…

  Paket yüklenemedi. Tema style.css stil dosyası içermiyor.

  Tema kurulumu başarısız oldu.

  bu hatayı alıyorum

 • köşe yazarları blogu sağ tarafa koydum ama yazılarada yazar olarak seçiyorum ama sağ tarafta görünmüyor blok görunuyor ama içerkler görunmuyor

 • köşe yazarları blogu sağ tarafa koydum ama yazılarada yazar olarak seçiyorum ama sağ tarafta görünmüyor blok görunuyor ama içerkler görunmuyor

 • bakın ben çok uzun zamandır bi site kurmak için sabırsızlanıyordum öncelikle sormak istediğim bi soru var ve geniş kapsamlı bilgiye sahip ve cevap veren biri ile sanırım bu sitede karşılaştım öncelikli ilk sorum worldpress den bi temanın demosunu indirip demoyu kendimize göre düzenleyip eksiklerini gidersem googel adversten reklam alımı yapabilirmiyim birde şefim temanı indirdim kurdum ama temada sol üst menüyü ayarlar kısmından ektif ediniz gibi şeyler yazıyor menü kısmına geldiğimde buraları düzenleme izninin yok diyor ve menüsü çok küçük sanırım biyerde hata yaptım bu sorunlarımı cevaplarsanız

 • Hello,

  I dont speak turkish, i’m kosovar Arnavud :D

  I really love your theme, but the problem is i can not install any demo or any thing alse off this theme!

  So pls can u help me!
  Thnx a lot!