Turkcell Mobil İnternet Paketleri

Sayın takipçilerim. Turkcell’in şuanda bana hazırladığı ve aktif olarak kullandığım pakette mevcut olan 4 GB internet paketi bir türlü 30 gün boyunca yetmiyor.

Her ayın son 8 ile 12 gün arasında internet paketimin bitmesi nedeniyle sürekli olarak ekstra internet paketi satın almaktayım. Bu nedenle Turkcell Mobil İnternet Paketleri ile ilgili belki de Turkcell Satış Temsilcileri hatta ve hatta Turkcell Kurumsal Satış Departman görevlilerinden fazla Turkcell Mobil İnternet Paketleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirim.

Size şimdi Turkcell Mobil İnternet Paketleri ile ilgili tanıtım yapacağım. Turkcell Mobil İnternet Paketleri ‘nin nasıl satın alınabileceği ve paket kapsamlarının tamamı detaylı olarak aşağıda sunulmuştur.

Türkcell Mobil İnternet Paketleri ve Nasıl Alınabilecekleri Aşağıdaki gibidir.

Yeni Sosyal İnternet Paketi

“YENI SOSYAL” yazarak “2222”ye gönderebilir, ayda “7 TL” ödeyerek Facebook ve Twitter’a giriş yapabilirsiniz. Paket, iptal etmediğiniz sürece aktif olarak devam edecektir.

Deneme Paketi

Cepten internet keyfini sınırsız olarak 1 GB sınırı ile 3 TL ödeyerek başlayabilirsiniz. Bunun için “DENEME” yazarak “2222”ye mesaj gönderebilirsiniz. Paketinizi iptal etmenize gerek yoktur, dönem sonu yenilenmez.

Standart Mobil İnternet Tarifesi

Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, günlük 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 1 TL, 50 KB – 100 MB arası için 6 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 0.0049 Kr/KB ile ücretlendirilirsiniz. Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

gibi Turkcell Mobil İnternet Paketleri bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilir Turkcell Resmi Web sitesi üzerinden paketleri ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.